Zahájení prezenční výuky pro 1. stupeň

informace a pokyny k otevření školy

Vážení rodiče,
Od 25. 5. 2020 začínáme výuku pro zájemce z 1. stupně školu. Případné další pokyny budou rodičům sděleny přes Komens v Bakalářích.

• Své děti přihlásíte předběžně do 6. 5. 2020 do 14.00 prostřednictvím emailu třídnímu učiteli – abychom měli přehled o počtu žáků.
  • Dle Manuálu MŠMT (dále jen Manuálu) musíte být oficiálně přihlášeni do 18. 5. 2020 (na pozdější přihlášení nebude brán zřetel).
  • Při vstupu do školy předá žák do rukou učitele „Čestné prohlášení zákonného zástupce o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění – bez tohoto dokumentu nemůže být žák do školy vpuštěn.
  • Do školy vstupuje pouze žák – rodiče mají vstup do budovy školy zakázán (děti předáváte a přebíráte před školou – s rozestupy).
  • Rodiče žáků, kteří budou přihlášeni k výuce, musí své dítě omlouvat ihned telefonicky a ihned po příchodu žáka zpět do školy písemně – na papír doložit důvod nepřítomnosti.
  • Ranní družina nebude.
  • Vyučování bude začínat v 8.00 hodin a žáci budou postupně ve skupinách přicházet od 7.45. Výuka bude trvat do 11.40. Součástí výuky budou hlavní předměty kromě angličtiny (žáci se nesmí přesouvat do jiných skupin a musí je mít pouze jeden vyučující).
  • Poté bude následovat dohled nad žáky – od 11.40 do 16.00. Žáci, přihlášení do školní družiny budou, dle Manuálu, sdruženi do jedné skupiny napříč ročníkem již od začátku vyučování.
  • V době vyučování se o žáky budou starat vyučující – přednostně 1. stupně  – dle počtu přihlášených žáků.
  • Žáci mají možnost se přihlásit k odběru obědů. Obědy budou studené. Budou vydávány do tříd na táccích. Žáci musí mít s sebou ve škole vlastní příbor, který budou umývat až doma.
  • Bude připravena dezinfekce při vstupu do školy, ve třídě a na toaletách. Na toaletách budou k dispozici papírové ručníky
  • Ve škole je připravena žákovská knihovna pro ty žáky, kteří by během vyučování vykazovali známky nemoci (rodič si je po zavolání vyzvedne před školou).
  • Žáci budou mít s sebou ve škole 2 ks roušek a igelitový sáček na použité roušky.

Datum vložení: 4. 5. 2020 17:03
Datum poslední aktualizace: 4. 5. 2020 17:47