V TIC naše škola vystavuje úspěchy žáků. Tentokrát 2. stupně.

V pondělí 26. září proběhla vernisáž výstavy v Turistickém informačním centru. Na samém začátku zabubnoval Tomáš Kudlička z 8.B, a tak oficiálně zahájil otevření výstavy. Poté přednesl pan ředitel Mgr. Pavel Pospíšil několik vět, ve kterých především vyzdvihl úspěchy našich žáků, ale i jejich pedagogů, kteří je k nim dovedli. Poté krásně zazpívali žáci hudebních tříd 9.B a 8.B. S p. uč. Jitkou Svobodovou si připravili píseň Cesta.

Následovalo vystoupení Tomáše Bohuslava z 6.A. Ten zahrál na zobcovou flétnu zajímavou píseň ze 17. století. Na toto navázali sourozenci Lauterbachovi, aby na klarinet a housle zaznělo jejich Sbohem galánečko, píseň Vlasty Redla. Poté se chopila flétny Patricie Holubováze 7.B. Její renesanční píseň doprovodil zvuk tamburíny. Spolužák Patricie Martin Zoufalý zaujal zase hrou na trubku. Vybral si píseň z filmu Titanic. Po dojemné skladbě zazněly nejdynamičtější rytmy. O to se postarali žáci 8.B dominik Votava a Tomáš Kudlička svým bubenickým číslem. Na závěr jsme se zaposlouchali do přednesu žákyně 9.B Nikol Havalové, která spolu s p. uč. Rumpelovou připravila báseň úsměvnou i k zamyšlení.

Na výstavě se prezentují úspěchy našich žáků. Po výstavě úspěchů žáků z 1. stupně, která proběhla v loňském školním roce, připravily p. uč. Eva Zedníková a Michaela Jakubová pestré panely prezentující činnost školy. Sport, hudba, jazyky, matematika, ekologická výchova a přírodověda, nejrůznější kroužky a mnohé další, vše doplněné pozoruhodnými až exotickými dekoracemi a výrobky z hodin výtvarné výchovy.

Datum vložení: 2. 10. 2016 0:00
Datum poslední aktualizace: 5. 6. 2017 11:24