Základní škola Vyškov
Základní škola
Vyškov, Nádražní 5

Základní škola Vyškov,
Nádražní 5

V současné době máme na škole přes 710 žáků z Vyškova a z více než 30 okolních obcí a více než 50 pedagogů. Škola se nachází blízko centra města v blízkosti vlakového a autobusového nádraží.

Žákům nabízíme rozšířenou výuku hudební výchovy od 1. ročníku a rozšířenou výuku matematiky a přírodovědných předmětů od 6. ročníku. Výuka probíhá podle školního vzdělávacího programu "Otevřený svět".

Zobrazit více

TOP TEN MATEMATICKÝ KLOKAN

Soutěže se letos zúčastnilo 222 žáků.

4. ROČNÍK

   
 

Jméno

Třída

Body

1.

Doležel Vojtěch

4.B

103

2.

Fleissig Antonín

4.C

101

3.

Matuška Pavel

4.A

84

4.

Sodomová Emilly

4.A

80

5.

Pištělka Dalimil

4.B

70

6.

Majetičová Šárka

4.B

68

7.

Zavřel Adam

4.B

63

8.

Schönová Ema

4.B

58

9.

Zatloukalová Julie

4.A

57

10.

Štroblík Jan

4.B

51

 

5. ROČNÍK

   

 

POŘADÍ

JMÉNO

TŘÍDA

BODY

 

1.-2.

Dufek Jáchym

5.A

88

 

1.-2.

Slava Vitalina

5.C

88

 

3.

Urbanek Tom

5.C

85

 

4.

Bláhová Sofie

5.A

79

 

5.

Novosad Matyáš

5.A

76

 

6.

Chopyk Myroslav

5.A

74

 

7.

Dunaj Michal

5.A

73

 

8.-9.

Vinický Adam

5.C

70

 

8.-9.

Wognitsch Matěj

5.C

70

 

10.-11.

Képes Richard

5.B

66

 

10.-11.

Matoušková Mia

5.B

66

 

6. ROČNÍK

   

POŘADÍ

JMÉNO

TŘÍDA

BODY

1.

Formánek Mikuláš

6.A

59

2.

Novotný Teodor

6.A

53

3.-4.

Dang Matouš

6.A

50

3.-4.

Vlachová Vanesa

6.A

50

5.-8.

Dobešová Šárka

6.A

47

5.-8.

Hanáková Lucie

6.A

47

5.-8.

Pavlíková Karolína

6.A

47

5.-8.

Zábranová Adéla

6.C

47

9.

Kubart Matěj

6.B

45

10.-11.

Musil Adam

6.B

42

10.-11.

Palíšková Jana

6.A

42

               

 

7. ROČNÍK

   

POŘADÍ

JMÉNO

TŘÍDA

BODY

1.

Homola Martin

7.A

101

2.-3.

Poledniková Julie

7.A

70

2.-3.

Beránková Valerie

7.A

70

4.

Glogar Jakub

7.A

65

5.

Zabloudil Jan

7.A

64

6.

Vrtil Serhij

7.D

61

7.

Tomášková Julie

7.A

60

8.

Kulisin Jakub

7.A

59

9.

Zedník Filip

7.A

55

10.-12.

Wagner Hynek

7.A

53

10.-12.

Křížová Barbora

7.E

53

10.-12.

Smola Roderik

7.A

53

 

 

8. ROČNÍK

   

POŘADÍ

JMÉNO

TŘÍDA

BODY

1.

Jelínek Daniel

8.A

76

2.

Šoupal Vít

8.A

72

3.

Habuda Štěpán

8.A

70

4.-5.

Derková Eliška

8.A

64

4.-5.

Mouchová Marie

8.A

64

6.-7.

Brtníček Kuba

8.A

62

6.-7.

Viezbický Richard

8.A

62

8.-9.

Prudík Vojtěch

8.A

61

8.-9.

Kusala Filip

8.A

61

10.-12.

Maňásková Karolína

8.A

60

10.-12.

Pokorný Šimon

8.A

60

10.-12.

Vodová Petra

8.A

60

 

9. ROČNÍK

   

POŘADÍ

JMÉNO

TŘÍDA

BODY

1.

Zavřel Josef

9. A

81

2.-3.

Štreitová Lucie

9. B

79

2.-3.

Brázdil Lukáš

9. A

79

4.

Krais Metoděj

9. A

78

5.

Jura Matěj

9. A

74

6.

Vodáková Terezie

9. B

70

7.

Synková Kristína

9. B

69

8.

Koudelka Tomáš

9. A

60

9.

Janeček Tobiáš

9. A

59

10.

Shypuk Lora

9. B

51

 

 

NEJLEPŠÍ CVRČCI:

1.

Kytová Veronika

2.A

51

2.

Matoušek Šimon

2.A

50

3.

Štrajt Jan

2.A

48

 

1.

Soldánová Alena

2.C

62

2.

Sychra Jan

2.C

45

3.

Záleská Veronika Natali

2.C

42

 

1.

Dobeš Ondřej

3.A

59

2.

Cikánek Matěj

3.A

54

3.

Křap Tadeáš

3.A

50

 

1.

Šustek Hynek

3.C

80

2.

Alán Jakub

3.C

75

3.-4.

Omastová Monika

3.C

70

3.-4.

Maráková Karolína

3.C

70

 

Třídy 2.B a 3.B se letos soutěže nezúčastnily.

Datum vložení: 1. 4. 2024 19:26
Datum poslední aktualizace: 3. 4. 2024 19:19
Autor: Mgr. Hana Hedbávná

O škole

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie