S čolkem na houby (Seznamovací pobyt 6. A + 6. D)

Adaptační pobyt šesťáků

V pondělí 12. 9 a v úterý 13. 9. jsme byli na seznamovacím pobytu na táborové základně Malina u Ruprechtova.

Adaptační pobyt šesťáků

Rozdělili nás na čtyři skupiny, první den na Žraloky, Delfíny, Kočky a Psy. Druhý den zase na Housenky, Žížaly, Káňata a Orly.  Po oba dny jsme hráli různé týmové hry. V pondělí odpoledne jsme se vypravili ke Třem smrkům. Po cestě někteří sbírali houby a ostatní si povídali. Na místě jsme v močálu hledali malé vodní živočichy a někdo ulovil dokonce i čolka! Večer nás čekala diskotéka. V úterý ráno jsme se hlavně balili a pak jsme se šli fotit v tričkách, která jsme si v pondělí vyrobili. Na oběd byl řízek s bramborovou kaší, což všem moc chutnalo. Po obědě jsme dostali odznaky a sušenky. Věci jsme naskládali do auta, které nám je převezlo na autobusovou zastávku. Odtud nás autobus zavezl zpátky do Vyškova a tam se naše třídy rozešly.

Datum vložení: 20. 9. 2022 15:19
Datum poslední aktualizace: 20. 9. 2022 15:38