Projektový den První pomoc - pro 5. ročník

Dnes 8. 12. se žáci 5. ročníku zúčastnili projektu s názvem První pomoc, který byl zaměřen zejména na základy laické pomoci v běžných životních situacích.

🧊
V rámci své třídy zhlédli poučná videa a následně pracovali ve skupinách. Každá skupina dostala zadaný konkrétní případ, který výtvarně ztvárnila, navrhla řešení dané situace a prezentovala své nápady před spolužáky. Nechyběly ani velmi povedené scénky. Na závěr paní učitelka seznámila děti se správným poskytnutím první pomoci a zdůraznila chyby, kterým bychom se měli vyvarovat.
Mimo jiné si společně zopakovali důležitá telefonní čísla a 5T - tedy 5 opatření proti šoku 🌞💦🤫🙅🏼🚑
V další vyučovací hodině byly děti rozděleny na chlapce 🧍🏻a dívky🧍🏼‍♀️, aby si mohly popovídat na téma dospívání. Všichni si zde také mohli prohlédnout zajímavé knihy 📚o lidkém těle.
Pokud by se žáci ocitli u nějaké mimořádné situace, budou si snad nyní vědět rady a svojí pomocí mohou zachránit i lidský život. 😇📲🚑
👏🏻Děkujeme paní asistentce Jitce Fabianové za uskutečnění projektu a třídním vyučujícím za doplnění dne o užitečné aktivity spojené s daným tématem.
Není k dispozici žádný popis fotky.
Datum vložení: 11. 12. 2022 19:56
Datum poslední aktualizace: 12. 12. 2022 20:52