Přípravy na jarmark v plném proudu

Malí či velcí...všichni se snažíme v posledních listopadových dnech vyrobit co nejvíce výrobků na jarmark, který letos připadne na 6. 12.

Jako každý rok i letos celá škola žije přípravami na tuto událost. Výrobky chystají i ti nejmenší se svými učitelkami. O tom, jak se jim daří se můžete přesvědčit v naší fotogalerii.  Nakoukli jsme do tříd paní učitelky Šlesingerové, Rychlíkové a Michlíkové.  Poctivě se připravují všechny třídy a doufáme, že si přijdete nakoupit vánoční ozdobičky, cukroví nebo se posilnit do kavárniček či občerstveních umístěných v různých třídách.

Naši deváťáci ( 9. C) letos přijali pozvání SOŠ-SOU na ulici Sochorova, kam vyrazili vyrábět také vánoční ozdobičky. Nechali  si vysvětlit panem Halákem, jak CNC stroj funguje, jak může vyrobit takovou krásu jako jsou dřevěné ozdobičky, jak stačí milimetr špatně naprogramovaný, aby byl výrobek pokažený.  Žáci obdivovali, co všechno tento stroj umí udělat. Nejenže žáci 9. tříd poznali školu, na kterou mnozí z nich půjdou, ale také viděli na vlastní oči, co je čeká a čemu se jednou budou učit. Celou prohlídku zařídila p. uč. Zedníková, které tímto moc děkujeme. Určitě to nebyla poslední návštěva na SOŠ-SOU.

Vás srdečně zveme na 6. 12. 2017 v 15.hodin na náš tradiční vánoční jarmark.

Datum vložení: 25. 11. 2017 20:45
Datum poslední aktualizace: 3. 12. 2017 13:42