Lyžařský výcvikový kurz 7. a 8. tříd

Lyžařský kurz

Únor je měsícem lyžařského kurzu, na který se všichni těší.

Únor je měsíc, kdy se sedmáci chystají na lyžařský kurz. V loňském roce ho žákům překazil covid a tak letos proběhly hned dva kurzy v modernizovaném Skiparku Filipovice v podhůří Jeseníků. Hned po příjezdu následovalo rozřazení žáků podle dovedností na lyžích. Vznikly tak tři skupinky lyžařů a jedna skupina nelyžařů. Začalo tak jejich společné horské dobrodružství..... Každý den žáci absolvovali dopolední a odpolední program na sjezdovce, kromě středečního odpočinkového odpoledne. Večer na všechny čekal bohatý program ve společenské místnosti spojený s hraním her, zpěvem a nechyběly ani taneční večery. Součástí her byla i takzvaná "oblíkačka", kde musely týmy dát dohromady co nejvíce oblečení, které oblékly svému kapitánovi. Největšího pokroku dosáhli nelyžaři, kteří mohou hrdě prohlásit, že se stali lyžaři. Počasí po celý týden přálo a ke spokojenosti přispěla i velmi chutná strava.

Velká pochvala patří všem účastníkům lyžařského kurzu za dobré chování a příjemnou atmosféru, kterou si na kurzu vytvořili. Poděkování patří i "nebojácnému" učitelskému sboru, který se nebál vyjet do hor a zajistit tak dětem nezapomenutelné zážitky na celý život.

Datum vložení: 20. 2. 2022 16:02
Datum poslední aktualizace: 20. 2. 2022 16:28