Inspiruj se BLOGEM! Aby Ti cizí jazyky nebyly cizí.

Vrátili se z letních zahraničních kurzů pro učitele a hned v září o tom začali psát. Už jsi viděl náš BLOG? Je to novinka. Inspiruj se! A možná se dokonce najdeš na fotce...

Mrkni na blog, ať víš, kde byli učitelé z Tvé školy o prázdninách.

Najdeš ho na webu školy, přímo na hlavní stránce vlevo v MENU, Výuka, Cizí jazyky

A co Tebe čeká v cizích jazycích v tomto školním roce?? Na co se můžeš těšit?

Tak už v tomto týdnu si rozhodně neodhlašuj obědy a připrav si chuťové buňky na mezinárodní kuchyni! Hned ve středu 20. září ochutnej slovenskou kuchyni a neškleb se, halušky jí ve velkém naši  nejbližší sousedé. Následuje kuchyně francouzská, německá, irská, britská a dokonce ruská! Navíc když se nebudeš pošťuchovat ve frontě na oběd, ale koukneš se na stěnu jídelnu, objevíš spoustu zajímavostí o navštívených zemích, které pro tebe nachystali vyučující jazyků se svými žáky u příležitosti Dne evropských jazyků (26. 9.)

Namátkou vyberme z dalších akcí. V úterý 26. září půjdeš na anglické divadlo, jsi-li čtvrťák a výš, v říjnu si vychutnáme  halloween, možná pojedeš na vánoční trhy do Vídně, v lednu můžeš navštívit výstavu k projektu o cizích jazycích, máš to za rohem v TIC, nebo začneš komunikovat s kamarádem z cizí země. A mnohem víc. Jo a nediv se, když na tebe bude některý učitel občas mluvit anglicky i v jiném předmětu než v angličtině. Říká se tomu C.L.I.L. a dost to teď v Evropě frčí.

Datum vložení: 16. 9. 2017 19:50
Datum poslední aktualizace: 18. 9. 2017 19:35