Hudební soustředění dětských pěveckých sborů při ZŠ Vyškov, Nádražní 5

hudební soustředění v Blansku

Jako každý rok tak i letos se uskutečnila dvoudenní hudební soustředění jednotlivých sborových uskupení při Základní škole Vyškov, Nádražní 5. Akce byly naplánovány od 27. do 31. března.

hudební soustředění v Blansku

Hlavním cílem se stal výběr a nácvik repertoáru pro Jarní koncert.

Kromě zpívání hraní na hudební nástroje zbylo dost času i na sportovní vyžití, různé hry, soutěže a večerní diskotéku.

Po ukončení dvoudenního pobytu si odjíždějící sbor připravil krátkou pěveckou ukázku z nacvičeného repertoáru v aule hotelu.

Letos si s nimi zahrálo i počasí. Sníh střídal slunce i déšť, ale i tak si děti soustředění užily. Poděkování patří všem pedagogům, kteří akci připravili.

Může jít o obrázek 10 lidem , dítěti , stojícím lidem a indoor Může jít o obrázek 2 lidem , body of water a stromu

Může jít o obrázek 8 lidem , stojícím lidem a venkovnímu

Může jít o obrázek 3 lidem , stojícím lidem a venkovnímu

Může jít o obrázek 9 lidem , stojícím lidem a venkovnímu