V současné době máme na škole přes 720 žáků z Vyškova a z více než 30 okolních obcí a více než 60 pedagogů. Škola se nachází blízko centra města v blízkosti vlakového a autobusového nádraží.

Elektronické žákovské knížky

Elektronické žákovské knížky 1

Od 4. září 2017 v celé škole od 3. ročníku používáme jen elektronickou žákovskou knížku.

Všichni rodiče od první třídy budou mít přiděleny a předány přihlašovací jména a hesla do Bakalářů. Rodiče prvňáčků a druháků budou přes web informováni o kázeňských problémech a pochvalách, případně mohou stránky používat pro komunikaci se školou. Starší žáci zde budou mít i všechny známky.

Vpravo na stránkách školy je odkaz Bakaláři, kam kliknete a dostanete se na přihlašovací stránku. Vyplníte přihlašovací jméno a heslo a dostanete se na stránky se všemi informacemi o svém dítěti. Pokud máte více dětí na naší škole, můžete v záložce Nástroje - Spojení účtů nastavit i ostatní své děti, vpravo nahoře se Vám při jediném přihlášení objeví jména všech dětí, můžete mezi nimi přepínat a najednou vše zkontrolovat.

Pokud škole dáte osobní mail kontaktní osoby, v případě, že Vám škola pošle nějakou zprávu do Komensu (komunikační systém webové aplikace Bakalářů), Vám na tento mail automaticky přijde oznámení o nové zprávě v Bakalářích.

Pokud zapomenete nebo ztratíte přihlašovací údaje, Vaše dítě to oznámí třídnímu učiteli a pan učitel Pajtina vygeneruje nové heslo, které Vám mailem pošle. Pokud nebudeme mít Váš mail, vytiskneme a pošleme po dítěti.

Datum vložení: 6. 9. 2017 14:21
Datum poslední aktualizace: 6. 9. 2017 19:01