Navigace

Obsah

Masopust ve Vyškově

Typ: Školní akce | ostatní
Masopust ve Vyškově 1I v letošním roce naši žáci vytvořili masopustní průvod.

Již popáté jsme svou účastí podpořili akci, která se uskutečnila v úterý 25. února, den před tzv. popeleční středou, která započala čtyřicetidenní půst před Velikonocemi. Letos se do masopustního průvodu zapojilo třicet žáků naší školy a za doprovodu hudebníků šířili radost a veselí na vyškovském náměstí a v jeho nejbližším okolí. V průvodu jste mohli zahlédnout rozmanité bytosti z pohádkové říše, různé představitele z království zvířat i poněkud odrostlejší miminka, která reprezentovala tu realističtější část masopustních maškar.

O úspěšnosti celé akce svědčily úsměvy na tvářích hlavních protagonistů i mnohdy překvapených kolemjdoucích.


Vytvořeno: 5. 3. 2020
Poslední aktualizace: 5. 3. 2020 06:12
Autor: Mgr. Renáta Holubová